top of page
  • Zdjęcie autoraMonika Bień-Königsman

Czas na hiszpański design!

Zaktualizowano: 4 kwi 2021

Poznałam ją parę lat temu. Z pasją opowiadała o pięknych przedmiotach, o tym, jak powstają, jak dla ich twórców ważny jest detal. Opowiadała również o mieście, w którym żyje. O radości płynącej z jej mieszkańców, bo Agata – twórczyni i właścicielka firmy z Barcelony (gdzie mieszka) jest pasjonatką designu z Półwyspu Iberyjskiego.

BarcelonaConcept_hiszpanski design

Czas na show! Wazy bd barcelona


BarcelonaConcept_hiszpanski design

bd barcelona – hiszpańskie meble są piękne


Posłużę się tu słowami Agaty:

“BarcelonaConcept to osobisty projekt, który powstaje w Barcelonie i wynika z chęci przybliżenia tradycji wzorniczej z Hiszpanii w Polsce. Projekt poparty aktywnym życiem w kulturze katalońskiej, baskijskiej, iberyjskiej, doświadczeniem w pracy z projektantami i architektami oraz zamiłowaniem do wszystkiego, co jest piękne a zarazem funkcjonalne.

I tak od dobrych, kilku lat promujemy w Polsce  najlepsze hiszpańskie  wzornictwo przemysłowe, znane i mniej znane projekty designerskie,  architektoniczne, lampy te świecące romantycznie w domu jak i te oświetlające aleje i promenady, wygodne meble miejskie w parkach oraz meble do przestrzeni kontraktowych i do wypoczynku w domu i w ogrodzie.”

BarcelonaConcept_hiszpanskidesign


BarcelonaConcept_hiszpanskidesign

BDBarcelona i piękne meble do ogrodu


BarcelonaConcept_design z Hiszpanii

Krzesła z BD Barcelona


Piękna lampa z barcelońskiej Parachilny!


To znajdziecie na BarcelonaConcept:

Ikony hiszpańskiego designu / Światowe  firmy designerskie i manufaktura /  Szlachetne surowce, technologia i tradycyjne rzemiosło / Szeroka oferta do wystroju w przestrzeni prywatnej i publicznej, mała architektura miejska …no i oczywiście cudowną hiszpańską atmosferę w codziennych kontaktach (po polsku)!

hiszpańskie meble są piękn

hiszpański design_BarcelonaConcept


Minęło parę lat i znowu się spotkałyśmy. Już na dłużej, co mnie niezmiernie cieszy, bo hiszpański design jest mi szczególnie bliski. Już niedługo dowiecie się, co z tego spotkania wynikło!

A tymczasem zapraszam na stronę http://barcelonaconcept.pl/

Gorąco polecam!

Ps. A tu sam Jaime Hayon przy pracy 🙂

Hayon_BD Barcelona


0 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page