top of page
  • Zdjęcie autoraMonika Bień-Königsman

Zdalny Home Staging

Zaktualizowano: 4 kwi 2021

Jeśli w najbliższym czasie planujsz sprzedaż lub wynajęcie swojej nieruchomości, to jest to idealny moment, by przyjrzeć się jej z bliska i zastosować metodę, która “wydobędzie” z niej to, co najlepsze.

To zdalna usługa Home Stagingu. Jak wygląda? To bardzo proste. Poniżej lista jej elementów:

1. ZDJĘCIA TWOJEGO MIESZKANIA

Są niezbędne, bo posłużą mi do przygotowania się do rozmowy z Tobą. Zdjęcia powinny obejmować każde pomieszczenie. “Ściana po ścianie”, każdy element. Ważne, byś przyjrzał się swojej nieruchomości pod kątem również jej braków i sfotografował jej mankamenty. Zdjęcia pogrupuj według poszczególnych pomieszczeń zaczynając od przedpokoju i nazwij je tak, jak dane pomieszczenie (np. przedpokój 1, przedpokój 2, itp). Zdjęcia możesz przesłać do mnie mailem, przez serwis wetransfer lub inną wygodną dla Ciebie metodą.

2. KONSULTACJA ONLINE

Po otrzymaniu zdjęć dokonam ich analizy. Tak przygotowana, umówię się z Tobą na rozmowę. Może to być np. poprzez Zoom lub na Skypie. Rozmowa to ważny element pracy, ponieważ ustalimy na niej zakres prac, to, jaki mamy budżet oraz inne szczegóły. Po tej rozmowie czas na Twoją ostateczną decyzję. Poproszę Cię wtedy o wpłatę 60% wartości usługi na konto.

3. PISEMNY RAPORT ORAZ LISTA ZAKUPOWA DLA CIEBIE

Po naszym spotkaniu online, otrzymasz ode mnie PISEMNY RAPORT. Zawiera on analizę wszystkich zmian w poszczególnych pomieszczeniach oraz listę zakupów z linkami do sklepów, gdzie można dokonać zakupu online. Czas na wpłatę pozostałej kwoty mojego wynagrodzenia.

4. TWOJA PRACA

Czas na Twoje działanie. Robisz zakupy online, sprzątasz, pakujesz niepotrzebne rzeczy, malujesz, przestawiasz meble…wszystko według moich wytycznych z raportu. Po zrobieniu tego wszystkiego przesyłasz mi zdjęcia “odnowionej nieruchomości”(gwarantuję, że sam będziesz zaskoczony efektem).

5. STYLIZACJA POD MOIM OKIEM

Przeprowadzam analizę przesłanych mi zdjęć, ponownie umawiamy się na rozmowę. Teraz jest czas na ostatnie dekoracje (listę dekoracji do poszczególnych pomieszczeń dostałeś w pisemnym raporcie). Teraz dopieszczamy detale. Kwiaty, książki, obrazy. To wszystko, co doda walorów estetycznych, ale w taki sposób, by nie powstał chaos.

6. SESJA

Na koniec dostajesz ode mnie listę prostych wskazówek, jak lepiej sfotografować Twoją nieruchomość. Możesz też zamówić (jak już będzie można wychodzić z domu) profesjonalną sesję fotograficzną w agencji nieruchomości, jeśli będziesz z niej korzystać lub zlecić zdjęcia komuś, kto się na tym zna. W najbliższym czasie przygotuję listę wskazówek, jak zrobić lepsze zdjęcia nieruchomościom.

Zapraszam do współpracy 🙂

Monika Bień-Konigsman / 796 098 920 / monika.bien@biendesign.com.pl

2 wyświetlenia0 komentarzy

Comments


bottom of page