top of page

WARSZTATY

Classic Interior

Z przyjemnością poprowadzę warsztaty lub opowiem o dizajnie. Niedawno ukazała się moja książka Aranżacje Wnętrz. Jak urządzić własne mieszkanie, która może stanowić doskonałą bazę takich szkoleń.

 

Specjalizuję się w tematyce związanej z aranżacją wnętrz i home stagingiem, ale z racji mojej pasji do Hiszpanii (o której piszę przewodniki, książki i artykuły) jest mi bliska tematyka związana z dizajnem i wnętrzami Półwyspu Iberyjskiego oraz Maroka. To niezwykle ciekawy obszar, który cieszy się u nas rosnącą popularnością.

Warsztaty z aranżacji wnętrz, czy home stagingu mogą stanowić bardzo ciekawą formę kreatywnego spotkania w gronie przyjaciół, czy integracji pracowników. Jestem otwarta na różnorodne formy współpracy z markami, producentami, mediami i targami.

Do tej pory prowadziłam i prowadzę zajęcia i warsztaty z elementów aranżacji wnętrz i Home Stagingu w Akademia Wnętrz Ewa Romanow-Głowacka.

A ponieważ zajmuję się również pisaniem na temat Hiszpanii (przewodniki dla Wydawnictwa Pascal, artykuły All Inclusive, magazyn Sens, Elle Decoration) i prowadzę warsztaty kulturalno-kulinarne poświęcone temu krajowi, to mogę również przygotować interaktywne warsztaty, które połączą ze sobą wnętrza i kulinaria :)

Propozycje warsztatów:

Grassland

Aranżacje wnętrz w kobiecym kręgu

To propozycja stworzona z myślą o nas – dziewczynach, które potrzebują chwili oddechu w zaprzyjaźnionym gronie, a do tego cięgnie Was w stronę projektowania wnętrz.  Wy wybieracie, czy chcecie się spotkać, w jednym z waszych mieszkań, czy też w salonie wnętrzarskim, który zaproponuję.

Warsztaty trwają cztery godziny i podzielone są na dwa moduły. Jeden – teoretyczny. W jego trakcie poznajecie podstawy aranżacji wybranego przez was pomieszczenia. Szczególny nacisk będzie kładziony na aspekt relaksu, czyli, jak stworzyć przestrzeń, która ukoi nasze zmysły. Drugi moduł to praktyka – czas na stworzenie przez was własnych niepowtarzalnych moodboardów, obrazujących wasz styl w wybranym wnętrzu. 

 

Dodatkowo w cenie warsztatów mam dla was godzinę konsultacji.

Blue Sofa

warsztaty  z aranżacji wnętrz

Doskonały sposób na spędzenie czasu w gronie znajomych i przyjaciół

Doskonały sposób na wspólne spędzenie czasu podczas dnia integracyjnego. Tworzenie mood boardów pomoże odkryć świat osobistych estetycznych upodobań.

Interesuję Cię inna forma warsztatów? Masz pomysł, który chciałabyś (chciałbyś) ze mną zrealizować? Zadzwoń lub napisz: 796 098 920 / monika.bien@biendesign.com.pl

Curtains and Blinds

PODSTAWY Z ARANŻACJI WNĘTRZ I Home Staging dla agencji nieruchomości

Wiedza zdobyta podczas szkolenia pomoże w lepszym oszacowaniu potencjału nieruchomości i zaproponowaniu wizualnych zmian, które wzmocnią jej atuty.

Flower Bag

Warsztaty z wnętrz śródziemnomorskich

Jak sprawić, by Twoje wnętrze nabrało hiszpańskiego (śródziemnomorskiego, marokańskiego, prowansalskiego) klimatu.

projektowanie i gotowanie

​​​​​​Kreatywne interaktywne warsztaty na wspólne spotkania lub imprezy integracyjne.

bottom of page