top of page

Książka "Aranżacje wnętrz"

Pracowałam nad nią przez ostatnie siedem miesięcy. W międzyczasie pojawił się koronawirus, pisałam więc z córeczką na kolanach i robiąc z nią zadania domowe. Czasami nie było łatwo, a czasami było. 

 

Włożyłam w nią całą moc, jaką miałam.

A wszystko po to, byście dostali w swoje ręce książkę, która będzie praktyczna i przydatna. Na tym mi najbardziej zależało!

 

Jest w niej więc o tym, jak odnaleźć się pośród różnych stylistyk, z czego składa się projekt i jakie są etapy pracy nad nim, czym jest detal we wnętrzu, gdzie szukać inspiracji. Znajdziecie tu także parę słów o Home Stagingu, którym się również zajmuję i który w Polsce powoli zyskuje na popularności. Jest trochę o tym, jak robić zdjęcia lifestylowe i o tym, czym jest dzisiaj wnętrzarska rewolucja. No i nie mogłam zapomnieć o sztuce we wnętrzu! Najwyższy czas, by przyznać jej należyte miejsce w domach 

Książka o aranżacji wnętrz
AranzacjeWnetrz_MonikaBienKonigsman_okla
Książka o aranżacji wnętrz. Projekt koncepcyjny.
Książka o aranżacji wnętrz.
Książka o aranżacji wnętrz. Style we wnętrzach.

książka "Entre amigos. hiszpański przepis na szczęście"

Od pierwszego spotkania z Hiszpanią, poprzez "Ole!Hiszpania dla dociekliwych", artykuły i blog, pocałkowicie autorską książkę, która właśnie ma swojąpremierę!
Punktem wyjścia jest, traktowana wielowymiarowo,
Andaluzja. Wychodzę od kuchni, by pokazać fenomenwspólnego bycia Hiszpanów. Ale smaki to niewszystko, bo Hiszpania to przede wszystkim niezwykłysplot wielu kultur, z których największy wpływwywarli Maurowie. Pozostawili po sobie pięknąkoronkową architekturę, ogrody szemrzące wodą
i pachnące jaśminem, rzemiosło oraz smaki, bezktórych nie byłoby dzisiejszej kuchni hiszpańskiej i jejkultury. W książce zamkęłam całe moje hiszpańskiedoświadczenie i miłość do tego kraju. Tak, jest onabardzo subiektywna, ale jaka miłość nie jest :)

ksiazka Entre amigos-hiszpanski sposob n
[rozkladowka3] Hiszpanski przepis na szc

publikacje

Magazyn Sens / luty 2021

[rozkladowka4] Hiszpanski przepis na szc

Magazyn Sens

Sens_luty_1.jpg
Sens_luty_3.jpg
Sens_luty_2.jpg

Magazyn Elle Decoration / IX-X 2020

Mój osobisty mini przewodnik po andaluzyjskiej Sewilli. Piękne miejsca, pyszne jedzenie i oczywiście wnętrza oraz design!

Elle Decoration_okladka.jpg
Elle Decoration_MonikaBienKonigsman.jpg
bottom of page